Visos kategorijos
EN

Join semookii and make your business more profitable

Tapk pardavėju

įsipareigoję savo partneriams

Didelė pelno marža

Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė. Greičiau plėskite savo verslą ir užimkite didesnę rinkos dalį su patrauklesne MSRP pagal konkurencingą kainą ir komisinius už kiekvieną Semookii išpardavimą.

Rinką ardantys produktai

Mūsų tyrimų ir plėtros komanda turi daugiau nei 25 metų išsamią baterijų sistemų projektavimo patirtį. Mes ir toliau investuojame į pažangiausias technologijas ir akumuliatorių saugojimo sistemų gamybą. Su nuosava gamybos linija ir griežta kokybės kontrolė Semookii garantuoja įperkamus efektyvius energijos sprendimus ir suteikia 12 mėnesių gaminių garantiją.

Atsargų inventorizacija ir trumpas pristatymo laikas

Išlaikydami trumpus jūsų pagaminto gaminio pristatymo terminus, įgyvendiname savo įsipareigojimą sėkmingai atstovauti pardavėjams sukaupdami sveiką geriausiai parduodamų produktų sąrašą neatidėliotiniems poreikiams.

Teritorijos apsauga

Galite pasirinkti būti mūsų išskirtiniu / neišskirtiniu pardavėju. „Semookii“ ir toliau auga visame pasaulyje, tačiau netikime platintojų tinklų perpildymu. Dedame visas pastangas, kad pasiūlytume paprastus, lanksčius ir abipusiai naudingus sprendimus bet kuriai partnerystei ir platinimui.

Nuolatinė pagalba

Teikiame profesionalią rinkodaros medžiagą, įskaitant pilną katalogą, gaminio duomenų lapą ir žiniatinklio pristatymą su pardavėjo paieškos įrankiu ir vedančiais tiesiai į jūsų verslą, taip pat nuolatinius techninius mokymus, greitą palaikymą po pardavimo, naujausias produktų ir technologijų naujienas ir kt.

Plati rinka

vertinami produktai

platinimo ir partnerystės užklausa

Dėkojame, kad domitės tapti Semookii įgaliotuoju atstovu. Prašome atsiųsti mums žinutę užpildydami žemiau esančią formą ir mes netrukus su jumis susisieksime.

Į VIRŠŲ